środa, 15 lutego 2012

Album na stare, rodzinne fotografie...


Ostatnio powstał album utrzymany w stylu klasycznym (na zdjęcia wklejane), poziomy. Oprawiony w skórę ekologiczną w kolorze brązowym, ozdobiony mosiężnymi narożnikami i sentencją w medalionie, umieszczonym w centralnej części okładki. Całość zamykana satynową wstążką. Album posiada karty czarne, przełożone białym pergaminem. Treść sentencji brzmi: "Istota wspomnień polega na tym, że nic nie przemija." Tak więc album będzie miejscem dla starych rodzinnych fotografii i zostanie podarowany wraz ze zdjęciami dla Pary Młodej:)

5 komentarzy:

 1. Piękny i ponadczasowy...
  Jest wspaniałą oprawą rodzinnych fotografii :) Będzie niesamowitym wehikułem czasu dla następnych pokoleń mojej rodziny :)
  Dziękuję bardzo Madam Bijou !
  Co ja bym bez Pani zrobiła... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani Weroniko, ślicznie dziękuję za te piękne słowa i jestem bardzo, bardzo szczęśliwa:)Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze mówiąc, jeszcze lepiej wygląda na żywo niż na zdjęciach :)
   Nie mam bladego pojęcia jakim sposobem nadała mu Pani delikatny i specyficzny zapach starych fotografii, co dodaje mu niesamowitego uroku...
   Żałuję tylko, że nie umieściła Pani nigdzie swojego podpisu, gdyż spodziewam się, że w przyszłości Pani prace będą warte o wiele więcej niż teraz... A wówczas, gdy już nie będzie mnie stać na nie, mogłabym się chwalić, że mam jedno z Pani dzieł :)

   Usuń
 3. :))))) Słuszna uwaga następne dzieła opatrzę podpisem:))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Dear Madame Bijou,
  w jaki sposób można kupić takie piękne albumy?
  Pozdrawiam, Marta

  mkonior@talktalk.net

  OdpowiedzUsuń