niedziela, 17 lipca 2011

Pod skrzydłami Anioła...

Dziś pokażę kilka fotografii mojego, nowego wytworu. Zajęło mi to kupę czasu, głównie z powodu kilkuset cyrkonii, ale tak miało być:) I tak oto powstał ślubny komplet na zamówienie dla Pani Katarzyny. Komplet składa się z anielskiego albumu ślubnego i szkatułki.


Album posiada wymiary 29 cm/32cm. Karty białe, przekładane białym pergaminem na zdjęcia wklejane, 100 stron, pomieści ok 200 zdjęć.

Okładka oprawiona w wysokogatunkową skórę ekologiczną w kolorze białym, ozdobiona białym ornamentem i cyrkoniami. Dodałam również mosiężne okucia na narożnikach z dużą cyrkonią. W centralnej części okładki umieściłam rameczkę z aniołem wraz z sentencją:

"Ludzie to Anioły z jednym skrzydłem,
Dlatego, aby się wznieść,
Musimy trzymać się razem"Na szkatułce umieściłam śpiącego anioła, który czuwa nad szczęściem. Aniołek śpi sobie słodko na atłasowych, białych różyczkach i śni wyłącznie o miłości:)

Szkatułka, podobnie jak album ma naniesiony ręcznie biały ornament i cyrkonie. Zamkniecie szkatułki wieńczy uroczy chwościk, a jej wnętrze wyłożone jest białym atłasem.Na wewnętrznej stronie wieka umieściłam fotografię ślubną Pary Młodej otoczoną dookoła malutkimi cyrkoniami.


Narożniki kart są ozdobione białym ornamentem.


Na wewnętrznej części okładki umieściłam monogram pierwszych liter imion Pary Młodej.

Dedykacja. W albumie znajdują się jeszcze 3 dodatkowe karty ze zdjęciami w tym stylu.


A na ostatniej stronie umieściłam kopertę na płytę cd, lub inne pamiątki z motylim akcentem.

Pani Kasia poprosiła o wykonanie malutkiej, doczepianej kopertki z czterema karteczkami do napisania życzeń...
Cały album pachnie kwiatem magnolii.

Wszystkim dziękuję za odwiedziny i zapraszam:) 

2 komentarze:

  1. Album " Pod Skrzydłami Anioła" przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Jest to po prostu dzieło, którego nie kupiłabym w żadnym sklepie. Oryginalny i nietypowy, w którym każda rzecz jest dokładnie przemyślana i precyzyjnie wykonana. Wszystkie elementy tworzą jedną historię, historię niczym z baśni. Z pewnością prezent ślubny dla mojej siostry i jej męża na zawsze pozostanie w ich pamięci.

    Dziękuję

    Sokulska Katarzyna

    OdpowiedzUsuń
  2. Pani Kasiu, cieszę się ogromnie i dziękuję za piękne słowa. Jest mi niezwykle miło. Dziękuję jeszcze raz za zaufanie i wspaniałą współpracę. Pozdrawiam ciepło.

    OdpowiedzUsuń