czwartek, 30 czerwca 2011

Dziennik Pokładowy


Romantyczna Księga Gości Weselnych o charakterze żeglarskim, który pozwoliłam sobie nazwać Dziennikiem Pokładowym:) Księga została wykonana na zamówienie dla przyszłych nowożeńców, pasjonatów żeglarstwa. Format A4, oprawiona w wysokogatunkową skórę ekologiczną, antykizowaną, narożniki zdobią mosiężne okucia.


Grzbiet niczym w starych księgach został ozdobiony zwięzami i ćwiekami:

W centralnej części okładki umieściłam prawdziwy kompas, którego wskazówka po zwolnieniu wskazuje Nowożeńcom "właściwy kierunek". Na zdjęciu wskazówka jest zablokowana, z tyłu okładki znajduje się "przełącznik".


Dla szykowności dodałam wstążkę, którą Dziennik jest zamykany:


Wewnątrz, kolorowe wyklejki z ilustracją starej mapy rzeki Missouri, niczym z epoki poszukiwaczy złota:


Na następnej stronie, zgodnie z życzeniem dedykacja:Księga posiada 160 stron, stylizowanych ręcznie na stare. Każda karta jet niepowtarzalna, nasączana ręcznie olejkami eterycznymi. Wybrałam kompozycję zapachową "Ocean", jest świeża, subtelna i delikatna.Pani Moniko, dziękuję, że zgodziła się Pani na ten kompas:)
Pozdrawiam serdecznie


3 komentarze:

  1. Moja Ty czarodziejko....Czy jest coś czego nie potrafisz zrobić? Skąd w tak małej główce tyle niespotykanych pomysłów? Jestem pełna podziwu i z uporem maniaka codziennie tu zaglądam by cieszyć wzrok. Wiele można się od Ciebie nauczyć. Mam nadzieję, że kiedyś będzie Cię znał cały świat. Pozdrawiam - Iwona

    OdpowiedzUsuń
  2. Kochana uściskałabym cię gdybym mogła, za każdym razem jak tu zajrzysz i pozostawisz po sobie ślad promienieję z radości:) Ściskam cieplutko i pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję jeszcze raz i czekam na albumy, ciekawość mnie podgryza codziennie...:) pozdrawiam Monika

    OdpowiedzUsuń